10/11/2012

Twitter sözleri

Twitter sözleri, twitter sözleri komik, twitter sözleri anlamlı, twitter sözleri 2013

Twitter için özlü sözler

Arkasından yüz köpek havlatmayan kurt, kurt sayılmaz.
Çok fazla alışkanlık, çok az bağımsızlıktır. Jonathan Swift
Çalışma, sıkıntıyı, kötülüğü ve yoksulluğu uzaklaştırır. André Maurois
Kavramak için görmek, görmek için de dikkatle bakmak gerek.Dino Segre
Doğruluk sonsuzluğun güneşidir, nasıl olsa doğar. Wendell Phillips
Hayal gücü gerçekliğe karşı verilen savaştaki tek silahtır. Jules de Gautier
Teoride, pratik ve teori arasında bir fark yoktur. Ama pratikte, vardır. Jan L. A. van de Snepscheut
Alışkanlık, anahtarı kaybolmuş bir kelepçedir. Amos Parrish
Delikanlı sen yaşlılığın ne olduğunu bilmiyorsun ama ben gençliğin ne olduğunu biliyorum. Orson Welles
İnsanların mutlulukları ya da mutsuzlukları, kaderin olduğu kadar da karakterlerinin eseridir.La Rochefoucauld
Gece en karanlık ve ebedi göründüğü zaman gün ışığı en yakındır. Her gecenin bir sabahı vardır.
Halide Edip Adıvar
İki tür insan daima açtır, biri bilimi arayan, diğeri de parayı – Yusuf İslam
Muhteşem bir şey, bir yerlerde keşfedilmeyi bekliyor. – Carl Sagan
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. – Michel de Montaigne
Eğitim, öğrenilen her şey unutulduktan sonra geriye kalandır. Burrhus Frederic Skinner
Twitter Hırs üzerine sözler

Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerim  nedir ? Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerim hakkında.

, , , , , , , , , , , , , ,

09/11/2012

Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerim blog

Webmasterlık kolay iş degil bu zamanda bu alanda fazla site yok birkaç site var bu konuda yani webmasterlık hakkında bilgi veren bizleri aydınlatan. Bilmediklerimizi forumlardan ögrenir olmadı sorar ve cevap bulmaya çalışırız. Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerim Marjinalim forum forum İşleriniz ilerledikçe bayi hosting ararsınız iyi bayi bulursanız onu bulduktan sonro sunucu bulmakta lazım. Yerli sunucu tercihimdir her zaman. Web master olmak her yiğidin işi degildir. Zamanını vermen lazım. Teknolojiyi izlemek geri kalmamak lazım. Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerim konusu hakkında yorumlarınızı bekliyorum :) Marjinal: webmaster forumu domain hosting ve sunucu tavsiyelerim Webmaster forumu webmaster forumu domain hosting marjinal Webmaster forumu domain hosting ve sunucu tavsiyelerim marjinal webmaster forumu hosting domain ve sunucu tavsiyelerim

 Teknolojiyi izlemek geri kalmamak lazım. Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerim konusu hakkında yorumlarınızı bekliyorum :) Marjinal: webmaster forumu domain hosting ve sunucu tavsiyelerim Webmaster forumu webmaster forumu domain hosting marjinal Webmaster forumu domain hosting ve sunucu tavsiyelerim marjinal webmaster forumu hosting domain ve sunucu tavsiyelerim Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerim Marjinalim Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerim Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerim Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerim Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerim

05/11/2012

Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerim yarışması

Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerim yarışması son hızla devam ediyor. Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerim yarışma konumuz yerinde durmuyor. her bakışımd farklı bir yerde duruyor :) Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerim konusuna fazla link aldığım için sanırım site bunalıma girdi.

Bu güne kadar bir çok webmaster forumu açıldı . Kimi 1 ayda kapandı kimi ise yıllardır ayakta . Kimisi lider iken kimisi belli bir kesime hitap ediyor . Bende bu yazımda sizlere benim gözümde şuan ki en iyi webmaster forumunu tanıtacağım . İsim vermeme gerek bile yok aslında ama yine yeni başlayan arkadaşlar için belirtmekte fayda var diye düşünüyorum. Bence en iyi nedir ?