15/11/2012

Vbulletin 5 Nedir?

Site Builder VBulletin 5 Connect'in en iyi yeni özelliklerden biri Site Builder olduğunu. Site Builder sizin siteleri oluşturmak ve yönetmek için yeni bir yoldur. Bu sürükle ve hızlı ve kolayca ihtiyaçlarınıza uygun özel sayfalar oluşturmanızı sağlamak için teknolojiyi bırakın sahiptir. Hızla ve kolayca özel renk kombinasyonları ile yeni bir stil oluşturabilirsiniz böylece Site Builder ayrıca Stil Jeneratör içerir. Herşey İçeriği VBulletin 5, biz her şeyi içeriğin olduğu bir fikir geliştirdik. Bu kanallar, düğümleri ve gerçek içerik içeren yeni bir içerik modeli etrafında inşa edilmiştir. Bu modelde her şeyi çalışır aynı, her şey aranabilir ve her şeyi modern bir giriş sistemi sağlar. Yeni içerik ekleme kullanıcılar için daha sezgisel olmalıdır.

Vbulletin 5 Nedir? Vbulletin 5 Özellikleri, Vbulletin 5 Yenilikleri

Yeni Arama
Tüm içeriği kolayca arama böylece Arama Motoru mimarisi yeniden olmuştur. Sıfırdan yeniden yazıldı, yeni bir arama motoru daha alakalı bilgi ve doğru sonuçlar vermelidir.

13/11/2012

Anneye Yılbaşı Hediyeleri

Anneye Yılbaşı Hediyeleri

Annelerimiz hayatımızdaki en değerli varlıktır bizim için. Bizi 9 ay boyunca hazırlıklar yaparak bekleyen, dünyaya geldiğimizde bizi en güzel şekilde ağırlayan ve büyütüp koşulsuz verdiği sevgisiyle en güzel yerlere gelmemizi sağlayan canımız annelerimiz için 2013 yılına özel olarak tasarlanmış bu harika hediyelerden almaya ve onu mutlu etmeye ne dersiniz? Eminiz bu sürprizinize çok ama çok sevinecektir

Annenize Alabileceğiniz Yılbaşı Hediyeleri.

Anneye Yılbaşı Hediyeleri


*

11/11/2012

Webmaster Nedir

Küçük sitelerin webmaster’ları genelde sahipleriyken, büyük sitelerde webmaster bir çeşit koordinatördür. Bu işi tam zamanlı bir iş olarak yapan insanlar olduğu için, bir meslek olarak kabul edilebilir. Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerim konumuzda belirtilen kaynaklardan yararlanarak webmaster olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

Webmaster‘ kelimesi ingilizce Web( İnternet Sitesi ) ve Master (Usta) kelimelerinin birleşiminden oluşur.  Yani’ İnternet Sitesi yapan usta‘ anlamına geldiği gibi de; İnternet siteleriyle uğraşan ; Php,HTML, Asp,Javascript vs. gibi kodlama dillerini bilen ve bunlarla özgün tasarımlı websiteler yada websitelerde kullanılmak üzere script ve kısa kodlu uygulamalar( Kayan yazı, haber bandı, müzik player, resim editörü v.s gibi..) tasarlayan kişilere Webmaster denir. Marjinalim.Webmaster Nedir, Webmaster Ne Demek

Not: Vbulletin, Smf, WordPress, vs. gibi hazır script kullanan kişiler webmaster değil ‘Site Yöneticisi‘dir yani yaygın kullanım adıyla ‘Admin‘.